رونمایی از سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان

شرکت توسعه علوم ژئوماتیک رهپویان با هدف نشر و توسعه علوم ژئوماتیک، تربیت نیروهای متخصص، افزایش کارایی و سطح توانمندی متخصصان، فرهنگ سازی و آشنایی هر چه بیشتر مخاطبان مرتبط با حوزه ژئوماتیک  و معدن و با همکاری با سازمان نظام مهندسی معدن، اقدام به طراحی و تولید محتوی دوره های آموزشی به صورت مجازی نموده است. با توجه به محدودیت های فراوان موجود سخت افزاری، زمانی، هزینه های بالای رفت و آمد، عدم دسترسی به محتوی آموزشی مناسب و اساتید خبره در سطح کشور، شرکت رهپویان آموزش الکترونیکی (E-Learning) را به عنوان یک اولویت با شعار آموزش همگانی، با هزینه کمتر و مستقل از زمان و مکان مدنظر قرار داده است و واحد تولید محتوی و سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان را در مرکز آموزش خود تاسیس و راه اندازی نموده است. واحد تولید محتوی این مرکز شامل جمعی از خبره ترین متخصصان، کارشناسان و اساتید کشور (مورد تایید سازمان نظام مهندسی معدن) و همچنین به روز ترین سخت افزارها و نرم افزارهای تولید محتوی آموزش مجازی می باشد. همچنین این سامانه با هدف ارائه خدمات آموزشی مستقل از زمان و مکان جغرافیائی، ارائه دهنده دوره های آموزشی تخصصی مختلف در حوزه های علوم ژئوماتیک، زمین و معدن می باشد. از جمله مهمترین ویژگی های این سامانه می توان به سرویس گرا بودن محتوای دوره ها و تناسب هر دوره با نیاز مخاطبان آن (به ویژه اعضای سازمان نظام مهندسی معدن)، کاربردی و در عین حال علمی و مفهومی بودن دوره های تعریف شده، هزینه پائین دوره ها، در دسترس بودن محتوی دوره ها در هر زمان و هر مکان از کشور و به دفعات نامحدود، استفاده از مدرسین داخلی و خارجی بدون نیاز به حضور فیزیکی، ارائه خدمات آموزشی بصورت مجازی و … اشاره نمود. لازم به ذکر است سامانه مذکور امکان ارائه دوره های آموزشی به صورت آفلاین و آنلاین و برگزاری آزمون های تئوری و عملی را دارا می باشد.

آرشیو اخبار

کانال تلگرام مرکزآموزش الکترونیکی گیتا

کانال تلگرام مرکز آموزش الکترونیکی گیتا


ثبت نام ترم زمستان تمامی دوره های مشترک مرکز آموزش گیتا و سازمان نظام مهندسی معدن

ثبت نام ترم زمستان تمامی دوره ها مرکز آموزش الکترونیکی گیتا از تاریخ: 96/09/07 تا 96/10/16


طراحی و پیاده سازی سامانه ژئوماتیک ملی

شرکت رهپویان اقدام به ارائه Geomatics Suite می به عنوان مجموعه ای از سامانه های مکانی نرم افزاری مورد نیاز مدل جامع مکانی رهپویان نمود.


ابداع متدولوژی SE جهت اکتشاف مواد معدنی با استفاده از تکنولوژی های نوین ژئوماتیکی

ابداع روش جدیدی موسوم به متدولوژی سلطانی و ایوزخانی (SEM) مبتنی بر پردازش تصاویر ماهواره ای و با هدف شناسایی و پی جوئی مواد معدنی


رونمایی از سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان

آغاز فعالیت سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان با شعار آموزش همگانی، با هزینه کمتر و مستقل از زمان و مکان.


آغاز ثبت نام دوره های آموزشی تابستان رهپویان

شروع ثبت نام دوره های تابستان 95 رهپویان با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن، ویژه متخصصان و مدیران حوزه علوم زمین و معدن