طراحی و پیاده سازی سامانه ژئوماتیک ملی

به جهت پیاده سازی مدل جامع مکانی گیتا (GSCM) ، شرکت رهپویان اقدام به ارائه Geomatics Suiteمی به عنوان مجموعه ای از سامانه های نرم افزاری مورد نیاز GSCM، نموده است. یکی از سامانه های پیاده سازی شده در این راستا سامانه Geomatics Suiteمی باشد. این سامانه با نام تجاری GeoSuite به بازار تخصصی ژئوماتیک ارائه شده است و با ارائه امکانات و قابلیت های گوناگون در سه نسخه پایه (Basic) ، استاندارد (Standard) و پیشرفته (Pro)، همچون یک آزمایشگاه مجازی مجهز، امکان انجام، تست و ارزیابی انواع فعالیت های نمایشی، گزارشی و تحلیلی داده های حوزه ژئوماتیک را فراهم ساخته است.

این سامانه نمائی مکان محور از داده ها و اطلاعات را در اختیار مدیران، متخصصان، کارشناسان و کاربران در سطوح مختلف با کاربرد در حوزه های گوناگونی همچون فرماندهی و کنترل، مدیریت بحران، مکانیابی و آمایش سرزمین، علوم زمین و معدن، محیط زیست و منابع طبیعی و. . . قرار می­ دهد.

لازم به ذکر است سامانه مذکور در ارزیابی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (که نتایج آن در سایت didras.ir موجود است) به عنوانه سامانه مکان محور برتر کشور انتخاب شده و به زودی به عنوان بخش نقشه موتور جستجوی بومی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

آرشیو اخبار

کانال تلگرام مرکزآموزش الکترونیکی گیتا

کانال تلگرام مرکز آموزش الکترونیکی گیتا


ثبت نام ترم زمستان تمامی دوره های مشترک مرکز آموزش گیتا و سازمان نظام مهندسی معدن

ثبت نام ترم زمستان تمامی دوره ها مرکز آموزش الکترونیکی گیتا از تاریخ: 96/09/07 تا 96/10/16


طراحی و پیاده سازی سامانه ژئوماتیک ملی

شرکت رهپویان اقدام به ارائه Geomatics Suite می به عنوان مجموعه ای از سامانه های مکانی نرم افزاری مورد نیاز مدل جامع مکانی رهپویان نمود.


ابداع متدولوژی SE جهت اکتشاف مواد معدنی با استفاده از تکنولوژی های نوین ژئوماتیکی

ابداع روش جدیدی موسوم به متدولوژی سلطانی و ایوزخانی (SEM) مبتنی بر پردازش تصاویر ماهواره ای و با هدف شناسایی و پی جوئی مواد معدنی


رونمایی از سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان

آغاز فعالیت سامانه مدیریت آموزش الکترونیکی رهپویان با شعار آموزش همگانی، با هزینه کمتر و مستقل از زمان و مکان.


آغاز ثبت نام دوره های آموزشی تابستان رهپویان

شروع ثبت نام دوره های تابستان 95 رهپویان با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن، ویژه متخصصان و مدیران حوزه علوم زمین و معدن